אודות

0 +
הליכי הוצל"פ שבוטלו
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
הצלחות

משרד עורכי הדין מורן סביון ושות' מעמיד לרשות לקוחותיו צוות מקצועי ומנוסה לטיפול יעיל, אישי וליווי צמוד בכל תיק.

משרדנו שם לו למטרה להעניק שירות איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך ניצול ניסיונם העשיר של השותפים והעובדים במשרד. עורכת דין מורן סביון בעלת ידע ומומחיות בתחומים מגוונים, ויחד עם צוות המשרד מגובש פתרון אידיאלי, מקצועי ומיטבי לפיתרון כל תיק. זאת ועוד, משרד עורכי דין מורן סביון שם לו לדגש מתן פתרונות משפטיים לבעיות מורכבות בדרך יצירתית ובדרך של פשרה ולא רק באמצעות עבודת ליטיגציה בבתי משפט.

משרדנו, הינו משרד "בוטיק" הפרוס בשלושה סניפים, בקריות, בחדרה ובנתניה.

משרדנו מתמחה בחדלות פירעון ושיקום כלכלי, בעל ידע וניסיון רב, במאות תיקים עם הצלחות רבות ומרובות.

בנוסף, המשרד עוסק במגוון של נושאים, בעל ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי בנוגע לכל הליכי הוצאה לפועל הן של חייבים והן של זוכים, כאמור, בחדלות פירעון ושיקום כלכלי ומחיקת חובות, התמחות בניהול תיקי הוצאה לפועל מורכבים (כספיים, פינוי שוכרים ועוד). 

זאת ועוד, משרדינו מתמחה בהגנות והסדרים מול בנקים בכלל ובנקים למשכנתאות בפרט. אנו נותנים שירותים משפטיים בתחום האזרחי הרחב לרבות תביעות כספיות, תביעות פינוי מושכר, פסק דין הצהרתי וכו'.  

וכן, אנו מתמחים בעריכת צוואות, הסכמי ממון וחיים משותפים, הסכמי גירושין, בקשות למינוי אפוטרופוס ועוד.

עורכת הדין מורן סביון, משמשת כמגשרת בסכסוכים אזרחיים לסוגיהם, בעלת גישה שירותית ששמה את הלקוח בראש מעייניה, יחסי אמון ותמיכה לכל אורך הדרך בצרכי הלקוח ולטובתו בלבד

משרד עורכי דין מורן סביון, מתחייב לפעול במקצועיות, בנחישות ובשיקול דעת – להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורך!

  • לב ליבו של המשרד, הינו תחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי, משרדנו מומחה בתחום זה, ורואה בו כשליחות מתוך רצון לסייע ולעזור לחייבים שקרסו כלכלית, וזקוקים למושיע שיסייע להם הן כלכלית והן נפשית.

  • משרדנו גאה בהישגים המשפטיים שהגיע אליו, בעיקר הישגים בהם הצלחנו לפטור חייבים מחובות בסדר גודל של מאות אלפי שקלים, שאותם סחבו החייבים על גבם, שנים רבות.

  • משרדנו גאה, במשך שנים רבות, להחזיר חייבים למסלול של חיים רגועים ושלווים ללא חובות ופתיחת דף חדש בחיים!!!

  • סוד ההצלחה של משרדנו, הינו אנושיות, בשילוב מקצועיות, הקשבה, רגישות, תוך עבודה קשה, ויש לנו את הכלים בכדי לסייע בהוצאת הצדק לאור, ללקוחותינו, מול הנושים המאיימים.

  • בידינו המומחיות, לטפל בתיקי חדלות פירעון מסובכים ומורכבים באופן יצירתי, תוך מתן שירות אישי, מהיר ומקצועי.

  • בסופו של יום, כאשר משרדנו מקבל מכתבי תודה והערכה רבה, ופירגון על כך שהצלחנו להביא לקוח לתוצאה הטובה והרצויה ביותר, זה מחמם את הלב ונותן את המוטיבציה והכח להמשיך לטפל בעוד אלפי לקוחות אשר זקוקים לנו.

  • זאת ועוד, ישנם מקרים בהם אנו מצליחים לפתור בעיות מסובכות ומורכבות בתיקי חדלות פירעון, לאחר שלא הצליחו בו עורכי דין אחרים, קודם לכן.

  • משרדנו מעריך יושר והגינות, ולכן דואג לנהוג בשקיפות על לקוחותינו, ולא אחת, הייתה עדיפות לוותר על טיפול וייצוג בתיק, על פני גביית תשלום שכר טרחה, שאינו מוצדק וללא תמורה נאותה, כאשר אין סיכוי משפטי בתיק והתוצאה ידועה מראש.

לכל שאלה או בקשה השאירו פרטים או התקשרו 04-8770090

שירותים נוספים

הסדרי חובות

חדלות פירעון, הינו הליך אחרון שחייבים צריכים להיכנס אליו, בטרם בודקים דרכים חלופיות למציאת פתרון אחר,

קרא עוד »